Vinka

rodinné vinárstvo

Víno je medzi nápojmi najušľachtilejšie, medzi liekmi najchutnejšie a medzi pokrmami najpríjemnejšie! – Plútarchos

Týmto citátom sa riadime aj my. Preto produkty z našej rodinnej dielne sú spojením kvalitného slovenského vína a dlhoročných skúseností v oblasti vinárstva. Tak isto ako je pre nás dôležitá rodina, je pre nás dôležité zakomponovať do vína už při jeho výrobe lásku, skúsenosti a v neposlednom rade tvrdú prácu, lebo iba tak sa dá docieliť jedinečnosť, ktorú Vám ponúkame prostredníctvom našich vín. Slovensko nám ponúka množstvo kvalitného hrozna, ktoré bolo vypestované v našej rodnej zemi za účelom výroby tohto nádherného moku. My sme sa tejto ponuky chopili a chceme sa podeliť s Vami o to, čo nám bolo dopriaté tu na našom krásnom Slovensku.

Vinka rodinné vinárstvo sa taktiež špecializuje na predaj jedinečných ovocných vín a vína frizzante. Naše vína z čiernych ríbezlí a bazového kvetu, Vás svojou vôňou a chuťou absolútne pohltia a prenesú do čias keď ste nádherne voňavé kvety rozkvitnutej bazy zberali priamo z konárov týchto jemných rastlín a taktiež do čias keď sa z nenápadných kríkov zberali malé strapce plné čiernych bobuliek, ktoré v sebe nesú silnú no jedinečnú chuť. Tieto predstavy vo Vás chceme vzbudiť už pri prvom pohľade, nádychu a prvom dúšku našich ovocných vín. Frizzante je perlivé víno, vyrábané riedenou fermentáciou. Naše Vinka Frizzante v sebe spája ľahkosť a osvieženie.

Robíme to čo milujeme, preto si vychutnajte naše slovenské produkty a pocítte pohodu, ktorú v sebe nesie otvorenie si flašky našeho Vinka.